Co nas wyróżnia

Trenuj z najlepszymi

Tylko u nas masz możliwość wzięcia udziału w treningu pod okiem sumiennych i odpowiedzialnych trenerów, którzy do każdej osoby podejdą maksymalnie indywidualnie. Certyfikowani eksperci zapewnią nie tylko komfort ćwiczeń, ale także udowodnią Ci, jak wielka siła i pokłady energii w Tobie drzemią. Dopiero przy treningu z nimi zdasz sobie sprawę ile partii ciała możesz zaangażować podczas pracy nad swoją rzeźbą. Zaskoczy cię mnogość ćwiczeń, a także szybki efekt, który będzie widoczny już po kilku tygodniach. Tak szybkie rezultaty są możliwe dzięki temu, że na czele szkoleniowców stoi IFBB PRO Karolem Małeckim. To wielokrotny mistrz polski w kickboxingu, taekwon-do, członek kadry narodowej w kulturystyce, który od 21 lat osiąga sukcesy w dziedzinie sportu.

U konkurencji tego nie znajdziesz

W Elite Pro Academy nie czeka Cię po prostu zwykłe podnoszenie ciężarów. Nasi trenerzy pokażą Ci jak uczynić z trenowania własnej sylwetki prawdziwą sztukę, której efektem będzie wyrzeźbione i zdrowe ciało, a także w jaki sposób zarażać innych miłością do tego sportu i w prosty sposób pozyskiwać klientów. Techniki naszych treningów opierają się o doświadczenia prawdziwych mistrzów. Od IFBB PRO Karola Małeckiego będziesz mieć niepowtarzalną okazję nauki technik, które znają prawdziwi mistrzowie. W Elite Pro Academy szkolimy trenerów personalnych przede wszystkim w praktyce a nie tylko na papierze. Już w kwietniu przez kolejne 4 weekendy pod okiem Karola Małeckiego będzie można wziąć udział w kursie, który zakończy się dla kursantów zdobyciem kwalifikacji niezbędnych do zostania trenerem personalnym lub instruktorem fitness.

Poczujesz się jak u siebie

Jesteśmy jedyną w Poznaniu akademią fitness, w której panuje tak luźna atmosfera. Nasi eksperci to przede wszystkim ludzie z wielkim poczuciem humoru, dlatego nie musisz obawiać się, że będą dla Ciebie surowi. W Elite Pro Academy jesteśmy dla Ciebie, by najpierw przekazać Ci całą niezbędną wiedzę a następnie pokazać jak zaimplementować ją w praktyce. Atmosfera panująca w naszej akademii to także ogromny atut. Dzięki niej będziesz wracać do nas z uśmiechem na twarzy, bo nigdzie w Poznaniu nie znajdziesz podobnej ekipy.

Nie zgubisz się

Nasza akademia znajduje się w miejscu Poznania, do którego dotarcie jest banalnie proste. Małe Garbary to jedna z najważniejszych arterii komunikacyjnych stolicy Wielkopolski. Elite Pro Academy znajduje się właśnie tutaj – tuż przy trakcie królewsko-cesarskim. To nie tylko znacznie ułatwia dotarcie do naszej akademii, ale także sprawia, że nie sposób się tutaj zgubić. Zapomnij o kluczeniu pośród ciemnych uliczek i szukaniu siłowni po omacku. Dotarcie do Elite Pro Academy jest proste i przyjemne jak rozgrzewka z naszymi trenerami.

Dołącz do nas, zostań ambasadorem naszej marki

Nie mamy wątpliwości, że po serii spotkań w Elite Pro Academy nie będziesz myślał o żadnych innych centrach szkoleń sportowych. Przyjazna atmosfera, łatwy dojazd, Kadra trenerska, która potraktuje Cię z pełnym profesjonalizmem i życzliwością sprawi, że poczujesz się jak w domu. W końcu sam zaczniesz polecać naszą akademię, a Twoja rodzina, przyjaciele i znajomi będą świadkami Twojej przemiany w zdrową, dobrze zbudowaną osobę. Nie tylko możesz podnieść swoje kwalifikacje w kursie na trenera personalnego, ale także swoje doświadczenie w budowaniu pięknej sylwetki i ogólną samoocenę. Nie zwlekaj długo, twórz z nami najlepszą poznańską akademię fitness pod okiem IFBB PRO Karola Małeckiego już dziś.